Ülkücü Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ettik.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcımız Sayın İlhan Durak, Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın İsmail Akgül ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Cennet mekan şehitlerimiz Zeki Bük ve Rahmi Aktaş Ağabeylerimizin ve geçmiş dönem MHP Bolu İl Başkanımız Merhum Raif Yavuz Ağabeyimizin kabirlerini ziyaret ettiler.

12 Eylül 1980 hain darbesinin 40. yılunda, 12 Eylül öncesi hainlerce şehit edilen ve 12 Eylül diktasının zulmü ve adaletsizliği ile, idam edilerek şehadete yürüyen, ağabeylerimizi anmak ve Aziz hatıralarını yad etmek amacıyla, Bolulu Ülkücü Şehitlerimiz Zeki Bük ve Rahmi Aktaş ağabeylerimizin kabirlerini ziyaret ettik.

İlk ziyaret Ülkücü Şehidimiz Zeki Bük’ün kabrine gerçekleştirilirken, burada meftun olan merhum MHP Bolu İl Başkanımız Raif Yavuz ağabeyinde kabri ziyaret edildi. Daha sonra Ülkücü Şehidimiz Rahmi Aktaş Ağabeyin kabrine geçilerek dualarla anıldı.

Ziyarete Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcımız Sayın İlhan Durak, Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın İsmail Akgül’ün yanısıra, Bolu Ülkü Ocakları Başkan Vekilimiz Sayın Cihan Özkalem ve Başkan Yardımcımız Sayın Sadık Çetinkaya ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı.

‪Bütün Ülkücü Şehit ağabeylerimizi birler daha rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Kara Eylül’ün karanlığına rağmen geleceği Yusuf yüzleri ile aydınlattılar… Şehitlerimiz asla ölmediler ve sonsuza kadar bayraklaşarak milli gönüllerde yaşayacaklar.‬


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *