Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım, Ocağımızı ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, ilimize gelerek Bolu Ülkü Ocakları ve Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım, ocağımızı ziyaretinde Ocak Başkanımız Sayın İsmail Akgül ve yönetim kurulu üyelerimiz ile istişarelerde bulunup, hasbihal ederek, tüm teşkilatlarımıza, selam, sevgi ve muhabbetlerini iletti. Ocağımızın yaptığı faaliyetler hakkında bilgi alan Genel Başkanımız, yapılan faaliyetleri takdirle karşılayarak, önümüzdeki dönemde, Pandemi sürecinin hassasiyetlerine ve kurallarına riayet edilerek çalışmalara devam edilmesi talimatı verdi.

Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım, Bolu Ülkü Ocakları ziyaretinin ardından, Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, İl Başkanı Sayın Cihan Başaran ile biraraya geldi.

Bu ziyaretin ardından ilimizden ayrılan Sayın Genel Başkanımız, Pandemi süreci nedeni ile görüşemediği tüm Ülküdaşlarımıza selam ve muhabbetlerini ileterek, Bolu Ülkü Ocakları yönetim ve teşkilatlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarete dair tüm fotoğraflar aşağıda:


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *