Mesleki Yeterlilik Eğitimi ile ilgili Basın Açıklaması

Bolu Ülkü Ocakları olarak, Eğitim alanında verdiğimiz çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, “Mesleki Yeterlilik Eğitimi Programımızı başlatıyoruz.

BelgeMod Mesleki Yeterlilik Belgelendirme ve Sınav Merkezi ile yapmış olduğumuz protokol neicesinde, vatandaşlarımıza, 5 sektör, 34 meslek dalında, Mesleki Yeterlilik Eğitimi verilecek ve bu eğitim sonunda, Mesleki Yeterlilik Belgesi” sahibi olmaları sağlanacak.

Eğitim Programımızla, İnşaat, tekstil, metal, makina ve enerji sektörlerinde, çalışan veyahut çalışmak isteyen, ya da hobi olarak bu sektörlerde bilgi sahibi olmak isteyen, vatandaşlarımızın, iş güvenliği, iş verimliliği ve çalışma prensipleri açısından, hem mesleklerini daha doğru öğrenmeleri, hemde mesleki yeterliliğe sahip olduklarını belgelendirerek, kendilerine daha fazla meslek sahası ve çalışma alanı oluşturmalarını hedeflemekteyiz.

Verilecek eğitim programımız, aynı zamanda vatandaşlarımızın, günlük hayatta karşılaşabilecekleri ve ustalık isteyen meseleleri, kendi el becerileriyle halletme olanağıda sağlayacaktır.

Ülkü Ocakları, eğitimin her alanında iddialı ve her türlü kültürel, bilimsel veya mesleki eğitim alanında çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyip de, bu eğitim programlarına erişemeyen tüm vatandaşlarımızın, bu eğitim ve belge alma fırsatını değerlendirmesini diliyor, ilgisi olan tüm vatandaşlarımızı eğitim programımıza davet ediyorum.

Mesleki Yeterlilik Eğitimimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

İsmail Akgül

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı

DETAYLI BİLGİ İÇİN GÖRSELLERİ İNCELEYİN:

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *