Bolu Ülkü Ocaklarında Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım‘ın takdirleri ile, Bolu Ülkü Ocakları Başkanlığına Sayın Cihan Özkalem Başkanımız atandı.

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldrım’ında katıldığı devir teslim töreninde, Bolu Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini 5 yıldır başarıyla sürdüren Sayın İsmail Akgül Başkanımız görevini Sayın Cihan Özkalem’e devretti.

Törende konuşan Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, Bolu Ülkü Ocaklarının bugüne kadar yaptığı başarılı eğitim ve kültür faaliyetlerini gerçekleştiren, Bolu Ocağın çehresini değiştiren Sayın İsmail Akgül’e teşekkür ederek, bundan sonraki hayatında da başarılar diledi.

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım, yeni atanan Ocak Başkanımız Sayın Cihan Özkalem’e de; bu lutlu bayrağı daha yüseklere taşımak ve davamıza, liderimize sadakatle hizmet ederek, daha başarılı çalışmalara imza atmasını dileyerek yeni görevinde başarlar diledi.

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda teşkilat mensubumuzun katıldığı törende Genel Başkanımız, katılamayan Ülküdaşlarımıza selamlarını ileterek daha güzel ve coşkulu faaliyetlerde birarada olmayı niyaz ettiler.


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *