Gerede Ülkü Ocakları Ramazan yardımlarına devam ediyor.

Gerede Ülkü Ocakları her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da kumanya yardımlarına aralıksız devam ediyor.

Gerede Ülkü Ocakları, Gerede’de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yardımına koşuyor. Hayırseverlerin verdiği destekle ihtiyaç sahibi her kapıya bir kumanya hedefi ile yol çıkan Gerede Ülkü Ocakları teşkilatı, ilçede her mahalle ve her köye yardım ulaştırıyor.

Gerede Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Darak kumanya yardımları ile ilgili “Gerede Ülkü Ocakları olarak Her kapıya bir kumanya etkinliğimiz hayırsever vatandaşlarımızın destekleri ile ilçemiz tüm köylerinde bulunan ve daha önceden tesbit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Köylerde gece gündüz demeden dağıtımda bulunarak her ihtiyaç sahibinin kapısını çaldık. Dağıtımda bizlere yardımcı olan evleri bulmada işimizi kolaylaştıran vatandaşlarlarımızdan da Allah razı olsun köylere dağıtımımız bugün itibariyle bitirdik. Şimdi şehir merkezine odaklanmak amacımız sizlerin tekrar desteklerini bekliyoruz. Rabbim yaptığınız ve yapacağınız yardımları kabul etsin inşallah.” diye konuştu.


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *