23 Nisan’da 230 çocuğumuza hediyelerini ulaştırdık.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, pandemi nedeni ile bayramı evlerinde kutlamak zorunda kalan 230 minik kardeşimizi mutlu etmek ve bayramlarını kutlamak amacıyla çeşitli hediyeler takdim ettik.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Cihan Özkalem’in öncülüğünde, 23 Nisan’ı evinde geçirmek zorunda kalan, 230 kardeşimize, 1 adet bisiklet, oyuncaklar, kitaplar ve Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin hazırladığı, Türk Büyükleri çocuk kitapları serisini hediye ettik.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Cihan Özkalem etkinlikle ilgili, “malesef bu yıl pandemi şartları nedeni ile çocuklarımız hem okullarından uzak kaldılar, hemde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün onlara hediye ettiği, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı’nı gönüllerince kutlayamadılar. Bizlerde sevgili çocuklarımızın yüzünü güldürebilmek ve bayram coşkusunu yaşatabilmek için onlara çeşitli hediyeler ulaştırdık. inşallah birlik ve beraberlik içerisinde daha büyük bir coşkuyla kutlayacağımız nice bayramlara erişmek dileğiyle, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” diye konuştu.


Bir cevap yazın

Your email address will not be published.Required fields are marked *